Nauja statyba

Photo
Photo Photo Photo

Bajorų alėjos - vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukčių namų gyvenvietė, kurioje susilieja namų ir gamtos derinys. Į naują gyvenvietę savo ilgametę patirtį ir sėkmės istoriją iš "Santariškių namų" perkelia įmonė EIKA.

Statybos darbų pradžia – 2014 III ketv.
Statybos darbų pabaiga – 2015 IV ketv.

„Bajorų alėjos” suprojektuoti erdvūs ir patogūs butai bei kotedžai su kiemeliais ar terasomis ant stogo:
· 1 k. butai 41 m²
· 2 k. butai 43-53 m²
· 3 k. butai 58-62 m²
· 4 k. butai 92-102 m²

PRIVALUMAI

Unikali gamta

Kalvotoje vietoje suformuota gyvenvietė darniai susilies su aplinka. Teritorijoje bus suformuotas didžiulis uždaras kiemas, kuriame atsivers ypatinga gamtos oazė. Per kiemą vingiuos iš akmenukų suformuota upelio vaga, žydės ilgamečiai augalai, gyventojus pasitinks iškylos aikštelės ir poilsio gultai, pasivaikščiojimo takai. Gamtos rezidencijoje žydės ir žaliuos daugiau kaip šimtas skirtingų augalų rūšių. Unikalų kraštovaizdžio projektą parengė „Terra Firma LT“ ir Ramunė Sanderson, kuri yra viena iš Bernardinų sodo kraštovaizdžio architekčių.


Privatumas

Gyvenvietėje namai suformuos uždarą erdvę, tad po vidinį kiemą vaikščios tik gyventojai. Dideli atstumai tarp namų, individualūs kotedžų įėjimai, viena daugiabučio laiptinė, o laiptinės aikštelėje tik 3 kaimynai. Kiemuose nebus automobilių, suformuotas didžiulis vidinis kiemas, kuriame klestės gamtos oazė. Pirmuose aukštuose bus sumontuotos apsauginės žaliuzės, kurios apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių ir atstos naktines užuolaidas. Prie kiekvieno daugiabučio namo numatytos atskiros vaikų žaidimo aikštelės.


Patogumas

Didelis butų ir kotedžų pasirinkimas nuo 1 iki 4 kambarių. Kotedžai suprojektuoti taip, kad gyventojai galėtų pasirinkti erdvesnį 4 kambarių kotedžą per du aukštus ar 2–3 kambarių kompaktišką, išsidėsčiusį viename aukšte. Daugiabučiame name pirkėjai gali rinktis iš kompaktiškų ir funkcionaliai suprojektuotų 1–3 kambarių butų. Kotedžų pirmuose aukštuose bus įrengtos terasos. Kotedžuose šalia terasų pirmuose aukštuose įrengtos daiktadėžės žoliapjovei, lauko baldams ar kitiems daiktams laikyti. Keturių aukštų daugiabučiai bus įrengti su erdviais balkonais, kuriuose galėsite jaukiai leisti vakarus grožėdamiesi „Bajorų alėjų“ gėlynais.


Kokybė

Vienas svarbiausių gyvenvietės privalumų – pastatų šiluminės savybės bei nedidelės eksploatacijos sąnaudos. Pastatų sandarumas atitiks A energinę klasę. Namuose sumontuoti ir A klasę atitinkantys itin sandarūs langai. Bus išvedžioti mechaninio vėdinimo kanalai rekuperacijai įsirengti. Šildymas nepriklausys nuo centrinio miesto šildymo, namai turės atskiras dujų katilines. Kotedžuose bus įrengtas grindų šildymas vandeniu. Kotedžai mūriniai, apklijuoti ilgaamžiu klinkeriu. Kotedžų fasadas apšiltintas 25 cm, o daugiabučių 30 cm neoporo sluoksniu. Daugiabučiai bus statomi iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio.


Vieta ir susisiekimas

Netoli didieji prekybos centrai (BIG, „Akropolis“, „Ozas“, „Senukai“), mokyklos, darželiai ir gydymosi įstaigos. Itin patogus susisiekimas su miesto centru Ukmergės gatve nuosavu transportu. Netoli namų važiuoja miesto autobusai, taip pat ir priemiestiniai autobusai. Ateityje planuojamas šiaurinis aplinkkelis M. Lietuvio gatve, kuris dar labiau pagerins susisiekimą. Gyvenvietėje planuojama statyti nedidelį prekybos centrą, kuriame bus patogu apsirūpinti kasdienio vartojimo prekėmis.


Patikimumas

Projekto plėtotoja „EIKA“– viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Nuo 1993 metų įmonė jau pastatė daugiau nei 3000 butų ir 230 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „EIKA“ net šešis kartus buvo apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje. Geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „EIKOS namai Pilaitėje“.

Įsikurkite naujoje mažaaukščių namų gyvenvietėje „BAJORŲ ALĖJOS“!

Susisiekite: 


Taisyklės Pagalba
Darbo laikas:
I-V9-17 val.
VI-VIInedirbame
Susisiekite:
El. paštas: info@viskasstatybai.lt
El. paštas reklamai: reklama@viskasstatybai.lt
Bendraukite su mumis