Nauja statyba

Photo
Photo Photo Photo

"Link parko" - tai projektas dinamiškoje Vilniaus vietoje, kurioje susitinka laisvalaikis, verslas ir gamta.
Projekto pavadinime užkoduota ypatinga kryptis, vedanti link būsimo japoniško sodo, kuris pro namo langus gyventojus džiugins unikalia gamta ir harmonija. „Link parko“ sukurtas aktyviems žmonėms, kurie taupo laiką, vertina patogumą ir gyvenimo pačiame Vilniaus centre privalumus.

Šalia aktyvaus Konstitucijos prospekto ramioje Linkmenų gatvėje statomas 7 aukštų daugiabutis, kuriame suprojektuota 30 butų ir 5 komercinės patalpos. Namas suprojektuotas iš dviejų 3 ir 7 aukštų korpusų. Šalia gatvės numatytas žemesnis korpusas, kuriame suprojektuotos komercinės patalpos, o atokiau nuo gatvės – aukštesnis korpusas su butais. Po namu bus įrengta 18 vietų požeminė automobilių aikštelė. Šalia namo atokiau nuo gatvės bus įrengta ir vaikų žaidimo aikštelė, vidiniame kiemelyje – nedidelis alpinariumas. 

Statybos darbų pradžia – 2014 III ketv.
Statybos darbų pabaiga – 2015 IV ketv.

Projekte „Link parko“ suprojektuoti erdvūs ir patogūs butai:
• 1 k. butai 28-32 m2
• 2 k. butai 41-52 m2
• 3 k. butai 72-75 m2

PRIVALUMAI

Gyvenimo zona

Link parko“ itin patogu gyventi šeimoms su vaikais. Kaimy­nystėje, vos už 100 metrų, įsikūrusi vidurinė mokykla, o iki darželio, pradinės mokyklos ar gimnazijos vos 3–5 minutės automobiliu arba 15–20 minučių pėsčiomis. Vos už 300 metrų – Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, kuriame gausu užklasinių veiklų nuo sporto iki menų kiekvienai vaikų am­žiaus grupei.

Gamtos zona

Per kelerius metus Linkmenų gatvėje sužaliuos unikalus japoniškas sodas, kuris užims net 5 ha teritoriją. Kiekvieną pavasarį pražystančios sakuros, unikali gamta ir kiti Rytų kultūros simboliai bus ramybės oazė poilsio ieškantiems žmonėms. Gyventojai sodu galės grožėtis pro savo namų langus.

Verslo zona

Konstitucijos prospektas yra viena aktyviausių verslo zonų, kur kuriasi didžiausi verslo centrai Lietuvoje. Šiuo metu kaimynystėje statomi du verslo centrai – K29 ir „Quadrum“, kuriuose dirbs apie 6000 darbuotojų. Nuo „Link parko“ tik 900 metrų iki verslo centro „Europa“, „Swedbank“ būstinės bei „Verslo uosto“ dangoraižių.

Laisvalaikio zona

Visai šalia daugybė pramogų bei laisvalaikio praleidimo vie­tų – nuo jaukių pasisėdėjimų kavinėse, apsipirkimo parduo­tuvėse iki erdvių aktyviam sportui. Netoliese du prekybos ir pramogų centrai, vos už 300 metrų įsikūręs sporto, pra­mogų ir verslo centras „Forum Palace“. 10 minučių paėjėję pėsčiomis atsidursite prie Baltojo tilto, kur gyvuoja vasaros pramogų zona. Pėsčiomis per 15 minučių perėję Baltąjį tiltą pasieksite senamiestį. Norėdami pabėgioti ar pasivaikščioti užtruksite vos 8 minutes, kad pasiektumėte Neries krantinę.

Techniniai sprendimai

Pastato konstrukcija – iš patvaraus ilgaamžio monolito, o išorinės sienos – mūrinės iš plytų ar blokelių. Butuose sumontuoti penkių kamerų rėmo, trijų stiklų, dviejų stiklo paketų plastikiniai langai, kurie puikiai sulai­kys šilumą Jūsų namuose ir nepraleis triukšmo. Išskirtinumo Jūsų būstui suteiks aukš­tos iki 2,8 m siekiančios lubos. Dalyje butų įrengiamas mechaninis vėdinimas su rekuperacija, kuris leis ne tik aprūpinti kambarius gaiviu oru, bet ir sukurs sveiką aplinką namuose bei leis sutaupyti šildymo išlaidas. Pastatui išskirtinumo suteiks tam­saus tinko ir smėlio spalvos ilgaam­žių klinkerio plytelių derinys. Bendrose patalpose įrengiamas LED apšvietimas, kuris yra iki 80 % efekty­vesnis nei tradicinis. Gyventojų patogumui įrengiama 18 vietų požeminė automobilių aikštelė, iš kurios liftu patogiai pasieksite savo namus.

Aplinka

Šalia namo atokiau nuo gatvės Jūsų vaikams bus įrengta žaidimo aikšte­lė, o vidiniame kiemelyje – nedidelis alpinariumas. Vos už 200 metrų nuo namų 5 hektarų teritorijoje netolimo­je ateityje atsiras japoniškas sodas.

Projekto vystytojas: UAB „Linkmenų būstas“
Projekto valdytojas: UAB „Eika“

Įsikurkite pačiame Vilniaus centre - „Link parko“!

Daugiau informacijos apie parduodamus butus suteiks:


Taisyklės Pagalba
Darbo laikas:
I-V9-17 val.
VI-VIInedirbame
Susisiekite:
El. paštas: info@viskasstatybai.lt
El. paštas reklamai: reklama@viskasstatybai.lt
Bendraukite su mumis