Nauja statyba

Photo
Photo Photo Photo

Nauji butai Vilniuje, daugiabučių namų gyvenvietėje „Ozo namai“ yra statomi prie žaliuojančio parko su tvenkiniais, tarp K. Ulvydo ir J. Pikčilingio gatvių. „Ozo namų“ vieta unikali tuo, kad naujos statybos butai yra netoli miesto centro, tačiau tuo pačiu gyventojai galės mėgautis gamtos žaluma bei apsuptimi – juk beveik 9 hektarų ozo parkas matysis pro namų langus! Patogi gyvenvietės lokacija nesukels rūpesčių dėl susisiekimo nuosavu ar viešuoju transportu, o sporto mėgėjai svarbiausius miesto objektus galės pasiekti greta nutiestais dviračių takais. Aplinkui "Ozo namų" butus rasite mokyklas, darželius, kavines, medicinos įstaigas, prekybos centrą „Ozas“, vandens parką „Vichy“ bei renginių areną „Siemens“. Taigi, viskas greta Jūsų namų!

Gyvenvietėje bus pastatyti trys 5 aukštų namai su liftais bei požeminėmis parkavimo aikštelėmis. Iš viso bus pastatyta 260 funkcionalaus planavimo 1-4 kamb. butų su balkonais, „Ozo namuose“ parduodamų butų plotas yra nuo 33 iki 78 kv. m.:

1 kamb. butų plotai nuo 33 iki 38 kv.m. Jūsų patogumui visuose 1 kambario naujos statybos butuose numatėme galimybę atsiskirti erdvę miegojimui.

2 kamb. butų plotai nuo 40 iki 52 kv.m.

3 kamb. butų plotai nuo 54 iki 66 kv.m.

4 kamb. butų plotai nuo 77 iki 78 kv.m.

Kurdami šį projektą vienu iš pagrindinių tikslų kėlėme gyvenamojo komplekso integracijai į natūralią gamtinę aplinką. Greta esantis parkas įpareigoja mus aplink šią gyvenvietę sukurti aukštą gyvenimo gamtoje kokybę, todėl namų išdėstymą derinome taip, kad būtų išsaugota kuo daugiau esamos žalumos ir čia jau augančių ilgamečių medžių. Tad būsimi gyventojai galės džiaugtis ne tik parko apsuptimi, bet ir žaliuojančia gamta uždaruose gyvenvietės vidiniuose kiemeliuose. Planuojama statybų pabaiga – 2015 m.3 ketvirtis.

Susisiekite ir mes suteiksime Jums visą informaciją apie butus „Ozo namuose“

Daugiau informacijos www.ozonamai.lt

Butus kviečiame apžiūrėti ir šeštadieniais:

Agnė Staigė

Tel. (8-5) 248 7279

Mob. +370 695 62 350

El.p. agne@hanner.lt
 

Aurimas Satkūnas

Tel. (8-5) 248 7266

Mob. +370 618 04 885

El.p. aurimas@hanner.lt


Taisyklės Pagalba
Darbo laikas:
I-V9-17 val.
VI-VIInedirbame
Susisiekite:
El. paštas: info@viskasstatybai.lt
El. paštas reklamai: reklama@viskasstatybai.lt
Bendraukite su mumis