Nauja statyba

Photo
Photo Photo Photo

„Santariškių namai" - tai nauja ir moderni mažaaukščių namų gyvenvietė Vilniuje, apsupta Verkių regioninio parko su puikiai išvystyta infrastruktūra. 

 

 

„Santariškių namų“ PRIVALUMAI:

Išskirtinė gyvenimo kokybė
Gyvenvietėje daug žalių zonų, atstumai tarp namų leidžia džiaugtis kiemų erdvėmis, čia statomi tik mažaaukštės statybos namai. Gyventojų patogumui įrengti erdvūs balkonai arba terasos nuo 5 iki 85 kv. m, kuriuose telpa kėdės su staliuku jaukiems vakarams. Visuose pirmo aukšto butuose įrengtos apsauginės žaliuzės langams ir balkono durims. Gyventojų patogumui įrengtos automobilių stoginės bei sandėliukai.


Vaizdinga ir rami vieta

Gyvenvietė yra Verkių regioninio parko kaimynystėje, nuošaliau nuo triukšmingų gatvių. Švarus ir grynas miško oras, netoliese Žalieji ir Gulbinų ežerai, kuriuos per keliolika minučių pasieksite tiek automobiliu, tiek dviračiu. Kruopščiai sutvarkyta aplinka, prižiūrėtos vejos, gyvenvietę puošia žydinčios gėlės, dekoratyviai krūmeliai bei vaismedžiai.

Puiki infrastruktūra ir patogus susisiekimas
Gyvenvietėje veikia maisto prekių parduotuvė „IKI“, grožio salonas, odontologijos klinika, kiemuose įrengtos vaikų žaidimų aikštelės. Vos už kelių šimtų metrų – visuomeninio transporto stotelė, iš kurios 26 ir 75 autobusais pasieksite miesto centrą, o per 15 min centrą pasieksite automobiliu. Šalia esančiame Verkių parke įrengti pasivaikščiojimo, dviračių takai, slidinėjimo trasos „Snaigė“.

Vieni šilčiausių namų Lietuvoje 
Gyvenvietėje statomi A ir B energinio naudingumo klasių namai. „GILĖ 6“ – tai pirmasis A klasės mažaaukštis daugiabutis, kuriame šildymas vidutiniškai kainuos apie 1 Lt/m². „Santariškių namai“ patenka tarp 5 proc. ekonomiškiausių ir mažiausiai energijos vartojančių namų Vilniaus mieste (2013 metų duomenimis). Energijos sunaudojama vidutiniškai ~10 kWh/kv. m/mėn.

Butai „GILĖ“– tai šeši mažaaukščiai mūriniai namai, kuriuose suprojektuota 190 butų su balkonais bei erdviomis terasomis.

Didelis pasirinkimas butų su balkonais bei terasomis:

• 1 k. - 32 m²
• 2 k. 38 - 65 m²
• 3 k. 62 – 74 m²
• 4 k. 82 - 91 m²
• 5 k. - 118 m²

NAMAI jau PASTATYTI!

Įsikurkite Verkių parko kaimynystėje, šiltuose ir kokybiškuose namuose!

 

Rita Skrupskelienė

 
+370 616 20540
 
rita@eika.lt
 
www.santariskiunamai.lt


Taisyklės Pagalba
Darbo laikas:
I-V9-17 val.
VI-VIInedirbame
Susisiekite:
El. paštas: info@viskasstatybai.lt
El. paštas reklamai: reklama@viskasstatybai.lt
Bendraukite su mumis