Statybos naujienos

Photo

2015 m. balandžio 22 - 25 dienomis
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO
RESTA - tai didžiausia Baltijos statybų tematikos paroda, skirta verslo profesionalams ir galutiniams vartotojams, besidomintiems statybomis, renovacija,sektoriaus naujienomis.


RESTA skelbia -  Nuo idėjos iki sprendimų! 
Nuo svajonių būsto ar miesto plėtros projekto iki jo įgyvendinimo, aplinkos, žaliųjų ir viešųjų erdvių tvarkymo, šiuolaikinių “protingų” pastatų valdymo sistemų.

 

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, todėl yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

 

PARODOS TEMA - AUGANTIS MIESTAS

 

Augantis miestas – tai gyvas, judrus, modernus ir patogus miestas, kuris statosi ir plečiasi, kuris atsinaujina ir keičiasi, kuris kuria gražią ir jaukią aplinką. Tai miestas, kuriame gera gyventi.

 

Augantis miestas – tai gyvenimo kokybė pastatuose, jų architektūra, statybos ir apdailos medžiagos, energetika ir vandentvarka, ekologija, tarša, pritaikytos inovacijos, darni plėtra, investicijos,  ekonominė ir socialinė atsakomybė, informacijos sklaida bei komunikacija su bendruomenėmis.

___________________________________________________________________________________________

Šalia statybų ir remonto dalies paroda apima ir šias temas:

  • "Protingų" namų valdymo sistemos 
  • Nekilnojamojo turto vystytojų pasiūlymai
  • Gyvenamosios aplinkos projektavimas, įrengimas ir priežiūra


 

Salė 1 - langai, durys, vartai, grindų danga, apdailos medžiagos. Salė 2 - projektavimo įranga ir paslaugos, aplinkos tvarkymas ir želdinimas. Salė 3 - šildymas, vėdinimas, elektros instaliacija, "PROTINGŲ NAMŲ" sistemos. Salė 4 - nekilnojamas turtas, statybiniai įrenginiai, įrankiai, vandentiekio, nuotekų sistemų įrenginiai, darbo drabužiai, statybinės medžiagos. Salė 5 - statybinės ir apdailos medžiagos, stogų dangos. Lauko ekspozicija - rąstiniai pastatai ir kitokių konstrukcijų pastatai, aplinkos tvarkymas ir apželdinimas, statybinė technika, medžio ir metalo gaminiai, statybinės medžiagos.

 

RESTA 2014 skaičiai ir faktai

  • Dalyvavo 540 įmonių iš Lietuvos ir užsienio 12 šalių (Austrija, Baltarusija, Čekija, Didžioji Britanija, Estija, Italija, Latvija, Lenkija, Suomija, Ukraina, Turkija, Vokietija).
  • Parodos ekspozicija užėmė 33.100 kv.m:
  • Parodą aplankė 44260 lankytojų.
  • Įvyko 46 renginiai.

 

Daugiau apie parodą RESTA 2014 galite rasti čia.

 

Organizatorius: 


Taisyklės Pagalba
Darbo laikas:
I-V9-17 val.
VI-VIInedirbame
Susisiekite:
El. paštas: info@viskasstatybai.lt
El. paštas reklamai: reklama@viskasstatybai.lt
Bendraukite su mumis