Statybos naujienos

Photo

Nesvarbu, kokio tipo bebūtų pastatas, neatsiejama jo dalis – stogas. Tam, kad jis saugotų namą nuo audrų, lietaus ar karščio ne vieną dešimtmetį, reikėtų atsakingai rinktis stogo dengimui reikalingas medžiagas. Jų šiandien prekybos centruose yra daugybė: įvairios gamybos technologijos, medžiagos bei, žinoma, skirtingi dizainai, - visa tai leidžia sukurti išskirtinį pastato stogo vaizdą. Renkantis stogo dangą, bene svarbiausias aspektas yra medžiagų ilgaamžiškumas. Būtent tokia savybe pasižymintys keraminių čerpių stogai tarnaus visą gyvenimą, o originali dangos forma ir spalvos džiugins aplinkinių akį.Natūralumas, tarnausiantis ilgus metus

Iš visų stogo dangų, keraminės čerpės išsiskiria savo ilgaamžiškumu. Lyginant šias čerpes su bet kokia kita stogo danga, keraminių, arba dar kitaip vadinamo klinkerio, čerpių eksploatacijos laikas yra kur kas ilgesnis. Kai kurie gamintojai keraminių čerpių stogams suteikia 30, 50 ar net 100 metų garantiją. Natūraliu būdu išgaunamas molis itin aukštos temperatūros krosnyse virsta keraminėmis čerpėmis, atspariomis bet kokiems pokyčiams atmosferoje. Ne ką mažiau svarbi keraminių stogų savybė – atsparumas pavojingiems ultravioletiniams spinduliams. Redukuojant čerpes išgaunamas specialus efektas, neleidžiantis pro dangą prasiskverbti tokio tipo spinduliams. Šių čerpių gamybos technologijoje nenaudojama jokių cheminių priemaišų, todėl keraminė stogo danga yra dar ir ekologiška. Prekyboje esančios keraminės čerpės atitinka Europos Sąjungoje galiojantį EN1304 standartą, žymintį gaminių patikimumą, todėl stogą dengiant klinkerio čerpėmis jausitės tikri, jog danga nebus pavojinga sveikatai bei išliks puikios būklės net praėjus pusei amžiaus.

Platus pasirinkimas

Priešingai nei betoninių, keraminių stogų spalvų gama gali nustebinti ir pačius išrankiausius pirkėjus. Tiek paprastumo šalininkai, tiek netradicinių čerpių ieškantys asmenys galės rasti jiems patinkantį variantą, nes klinkerio čerpių yra ir natūralaus molio, ir ryškios mėlynos, žalios, baltos ir kitų spalvų. Didelė atspalvių gausa bei raštų įvairovė taip pat derinama ir su skirtingu čerpės paviršiaus dengimo būdu: jos gali būti matinės arba blizgios – glazūruotos.  Atsižvelgus į pastato projektą ir individualius norus, stogą dengti galima visokių matmenų čerpėmis: smulkiomis, kurių į kvadratinį metrą telpa net 70 vienetų, ar kiek didesnėmis.

Keraminių čerpių formų ir spalvų įvairovė suteikia galimybę dengti klasikinių bei modernių namų stogus, o pritaikius jas prie bendro pastato projekto, net ir komercinio pobūdžio patalpų stogus. Lygios čerpės gražiau atrodo ant modernaus, o bangos formos, priešingai, - klasikinio tipo namo. Tačiau didelis klinkerinių čerpių pasirinkimas šiandien vis dažniau atveria kelius neribotai stogdengių ir architektų fantazijai.

Jau kelis amžius keraminėmis čerpėmis dengiami stogai šiandien vis dar tebevertinami. Tai – ypatingo atsparumo, ekologiškumo stogo danga, išlaikanti savo savybes ne vieną dešimtmetį. Statydami ar rekonstruodami stogą keraminėmis čerpėmis, žmogui nereikės ilgai rinktis: gausus spalvų, formų ar dydžių pasirinkimas puikiai tiks ir prie šiuolaikiško dizaino namų, ir prie jaukių, senove dvelkiančių vasarnamių. Klaidingas manymas apie nemažą keraminių čerpių kainą greitai pakeičiamas įsitikinimu, jog tai – teisinga vertė, mokama už patikimumą ir ilgaamžę pastato stogo investiciją. 


Taisyklės Pagalba
Darbo laikas:
I-V9-17 val.
VI-VIInedirbame
Susisiekite:
El. paštas: info@viskasstatybai.lt
El. paštas reklamai: reklama@viskasstatybai.lt
Bendraukite su mumis