Statybos naujienos

Photo

Lietuvoje pirmą kartą veiklą baigė uždarojo tipo specialusis nekilnojamojo turto investicinis fondas: „Lords LB Opportunity Fund I“ investuotojams išmokėjo visą investuotą sumą ir uždirbtą pelną – iš viso beveik 4 mln. eurų. Atsižvelgdama į tai, kad baigėsi Fondo veiklos laikotarpis, jo turtas buvo parduotas ir su investuotojais atsiskaityta, Lietuvos banko Priežiūros tarnyba patvirtino šio Fondo uždarymą.

Fondas „Lords LB Opportunity Fund I“ buvo sukurtas investicijoms į prestižinės klasės gyvenamųjų namų projektus Vilniaus Senamiestyje ir centrinėje miesto dalyje. Atlikus potencialių objektų analizę, investicijoms buvo pasirinktas „Kotrynos vartų“ gyvenamasis kompleksas pačioje Senamiesčio širdyje, Klaipėdos g. šalia Šv. Kotrynos bažnyčios.

Pasak „Lords LB Opportunity Fund I“ valdytojo Mariaus Žemaičio, į 2010 m. rugpjūtį veiklą pradėjusį Fondą investuota 3 mln. eurų. Uždarymo metu Fondo vertė buvo beveik 4 mln. eurų ir metinė grąža investuotojams siekė 12,3 proc.

„Pelningumas, pasiektas ekonominės krizės paliestoje nekilnojamojo turto rinkoje, parodo mūsų komandos profesionalumą vertinant ir įgyvendinant investicinius tikslus bei aktyviai dalyvaujant Fondo aktyvų valdyme viso projekto metu – nuo potencialių objektų analizės prieš įsigijimą iki paskutinės projekto stadijos. Esame įsitikinę, jog „Lords LB Opportunity Fund I“ patirtis padės siekti dar geresnių rezultatų ir kituose mūsų valdomuose fonduose”, – teigia M.Žemaitis.

fad8552e31a6329c6d62e19fd38e8977.jpg

„Kotrynos vartai“ – vienas iš nedaugelio Vilniaus senamiestyje esančių naujų gyvenamųjų namų projektų. Dvejuose pastatuose yra 49 butai, 2 uždari vidiniai kiemai su poilsio zonomis ir vaikų žaidimų aikštelėmis. Bendras projekto plotas siekia beveik 6,7 tūkst. kvadratinių metrų. Sėkmingai parduoti visi projekto butai.

„Lords LB Opportunity Fund I” investuotojų sąraše buvo Baltijos ir Skandinavijos šalių privatūs investuotojai. Fondą valdė investicijų valdymo bendrovė „Lords LB Asset Management”.

„Lords LB Asset Management” nuo 2008 m. paslaugas teikia instituciniams ir privatiems investuotojams. Bendrovė valdo septynis nekilnojamo turto ir du privataus kapitalo investicinius fondus, kurių bendra valdomo turto vertė siekia daugiau nei 198 mln. eurų. „Lords LB Asset Management” veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko, audituojama „PwC“ ir „KPMG“. Bendrovės fondų depozitoriumai yra SEB ir „Swedbank” bankai.

Šaltinis www.lordslb.lt/lt/


Taisyklės Pagalba
Darbo laikas:
I-V9-17 val.
VI-VIInedirbame
Susisiekite:
El. paštas: info@viskasstatybai.lt
El. paštas reklamai: reklama@viskasstatybai.lt
Bendraukite su mumis