Statybos naujienos

Photo

Projektuojant kiemo vartus gana dažnai yra pasirenkama stumdomų vartų automatika, kuri susideda iš pamato, sumontuotų ratukų, stumdomos plokštės ir elektros pavaros. Vartai gali būti stumdomi į kairę ar į dešinę pusę, priklausomai nuo to, kaip yra patogiau pačiam vartų savininkui. Tokia vartų automatika pasiteisina praktiškai visais atvejais, nes ji turi iš tiesų nemažai privalumų. Taigi, kurį iš jų paminėti svarbiausia?


Didelės pritaikymo galimybės

Stumdomi vartai gali būti pritaikomi įvairiose teritorijose:
 • Privačiose valdose;
 • Automobilių stovėjimo aikštelėse;
 • Pramoninėse ar kitose komercinėse teritorijose.
 • Kokybė ir ilgaamžiškumas

  Renkantis vartus ypatingai svarbu pasirinkti tinkamus automatinius mechanizmus, atitinkančius vartų dydį, svorį bei konstrukciją. Jei teritorijoje yra intensyvus judėjimas, būsite užtikrinti, kad vartai bus atveriami pakankamai sparčiai. Stumdomų vartų automatika pasižymi dideliu ilgaamžiškumu bei atsparumu aplinkos poveikiui, todėl galite būti užtikrinti, kad vartai tarnaus tikrai ilgą laiką. Automatinius vartus labai patogu naudoti, ir tai puikiai pasiteisina įvairiose teritorijose, kuriose yra reikalinga didesnė apsauga. Tenka pripažinti, kad automatizuoti vartai pasižymi kur kas didesniu saugumu nei įprasti vartai su užraktu.

   


  vartu_automatika.jpg

  Papildomos vartų automatikos galimybės

  • Ne viską galime numatyti, tad neretai yra teiraujamasi, kas nutiktų, jei dingtų elektra. Yra galimybė įmontuoti atblokavimo įrenginį, kuris dingus elektrai leistų atverti vartus rankiniu būdu;
  • Taip pat yra galima įmontuoti automatinio rakinimo prietaisą su laikmačiu;
  • Vartai gali būti stabdomi bet kokioje pozicijoje, tad bus galima palikti ir siaurą įėjimo plyšį.

  Estetika

  Svarbu paminėti ir tai, kad automatiniai slenkantys vartai atrodo tikrai solidžiai ir estetiškai, tad toks pasirinkimas iš tiesų gali būti labai palankus. Iš gausybės įvairių siūlomų vartų visada galima išsirinkti labiausiai patinkančius, kurie tikrai puikiai derės prie tam tikros teritorijos. Šių vartų kaina nėra labai didelė, tad galite būti užtikrinti, kad galėsite sau leisti užsisakyti tokią pasirinkimo galimybę.

  Stumdomų vartų automatika iš tiesų gali būti geriausiu pasirinkimu, tad svarstantys apie vartų įrengimą turėtų apie tai pagalvoti – nusivilti tikrai neteks.

   

  Platų įvairių tipų vartų automatikos pasirinkimą galima rasti: http://vestora.lt/vartu-automatika

  stumdomu_vartu_automatika.jpg 


  Taisyklės Pagalba
  Darbo laikas:
  I-V9-17 val.
  VI-VIInedirbame
  Susisiekite:
  El. paštas: info@viskasstatybai.lt
  El. paštas reklamai: reklama@viskasstatybai.lt
  Bendraukite su mumis